O NÁS

Jsme česká společnost zabývající se dodávkou bezpečnostních a informačních systémů pro dopravní aplikace, zejména informační a kamerové systémy  a systémy pro automatické počítání cestujících - APC pro drážní vozidla, autobusy, trolejbusy, TIR i složky IZS. V rámci České republiky jsme partnerem společností DRESEARCH GmbH a DEROVIS GmbH, které patří ke špičce světového na trhu. Současně využíváme produkty dalších světově prověřených výrobců např. AXIS, MOXA, BELDEN, BOSCH, IRIS, HELLA, MYMEX a další.

Dále poskytujeme služby v oblasti IT / ICT infrastruktury s využitím produktů společností HEWLETT-PACKARD, MICROSOFT, SOPHOS a CISCO.

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je profesionalita a mnohaletá zkušenost na trhu v oblasti dopravních kamerových systémů, kde působíme od samotného prvopočátku této technologie. Navíc se náš vyškolený personál nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení Vaší zakázky. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.